fbpx

EDASIMÜÜJAD

TRIIBUVINEERI TOODETE EDASIMÜÜJAD

TALLINN:

/ Tallinn Design House on Eesti disaini lipulaev. Tallinna kesklinnas Rotermanni 14 disainipoest leiad suure valiku meie sisustustooteid ja mansetinööpe.

/ OmaAsi Design asub kohe Tallinna vanalinnas Viru ja Vene tänava nurgal parempoolse torni kõrval. Sealt võite leida valiku meie kõrvarõngaid ja mansetinööpe.

/ Oma Asi on armas ja eriline väike punane poeke Saiakangis kohe Raekoja platsi kõrval. Sealt leiate valiku meie kõrvarõngaid ja mansetinööpe.

/ Tallinna Lennujaama Hää Eesti Asi poest saate välisreisile lennates kingiks kaasa haarata kõrvarõngad ja mansetinööbid.

/ Oleme elevil, et meie kõrvarõngad ja mansetinööbid on esindatud ka KUMU ja Adamson-Ericu muuseumipoodides.

/ Järve Keskuses on uus ja põnev sisustuspood Stuudio143, kus leiate vastutustundliku ja teadliku valiku kodumaiseid disaini- ja sisustustooteid. Meie toodetest on poes tassialused, serveerimisalused, lauakatted, lauakellad ja hoiukastid.

TABASALU:

/ Uues Tabasalu Keskuses II korrusel asuvast Uneleja Kingipoest leiab hea valiku meie kodutooteid: lauakellad, serveerimisalused, tahvelarvutihoidjad, telefonihoidjad ja topsid. Kingi endale või sõbrale!

TARTU:

/ Heade mõtete linnas on meie tooted esindatud disainipoes LEVI (Tartu Kaubamajas). Valikust leiab nii värvilised aksessuaarid (kõrvarõngad, mansetinööbid, kikilipsud) kui ka sisustustooted (küünlahoidjad, lauakellad ja karbid).

/ HOPP DISAIN hingab samas rütmis Tartu Loomemajanduskeskuse eesmärkidega, toimides kui disainerite tooteinkubaator ning testkeskkond. Nende Küüni 4 asuvas poest leiab lisaks muule põnevale ka meie sisustustooteid ja aksessuaare.

PÄRNU:

/ Suvepealinnas asub stiilne Siluett Eesti moe pood ja seal on koha leidnud mitmed triibuvineerist sisustustooted (lauakatted, serveerimisalused, küünlahoidjad jm).

HIIUMAA:

Hiiumaal asub meie tootmine ja võib öelda, et kodusaar on meie toodetega üsna hästi varustatud.

/ Suurima valiku meie tooteid leiab Hiiumaa Kaubamajast Kärdla Keskväljaku Coopi II korrusel.

/ Hiiumaa väravas asuv armas Heltermaa Käsitöömaja peidab endas palju väärt kohalikku toodangut.

/ Nelja Nurga Galerii on Kärdla keskväljakul asuv kunstisalong, kus lisaks meie toodetele müügis palju head kohalikku kunsti ja disaini.

/ Käinas asuvas elamuskeskuses TUULETORN on lisaks põnevale näitusele ja Baltikumi suurimale ronimisseinale palju meie tooteid müügil.

/ Käina Coop/Ehituskeskuses on samuti peamised tooted ilusti esindatud.

/ Maailma kauneimas Orjaku sadamas on infomajas meie tooted kaunilt esindatud.

/ Kärdlas Hiiumaa Muuseumi Pikas Majas, kus saab uurida Hiiumaa ajaloo kohta.

/ Hiiumaal võib suvehooajal Triibuvineeri tooteid leida veel Kõpu tuletorni käsitööpoest.

SAAREMAA:

/ Saaremaa pealinnas asub kena Pallopsoni disainipood, mille seintel ja riiulitel vöite kohata meie kõrvaröngaid ja mansetinööpe.

/ Saaremaa Kunstistuudio kaunist valikust leiate mitmeid meie värvitriibulisi kodutooteid.

RAKVERE:

/ Imelise Eesti disaini väljapanekuga AMEE pood Rakveres (Laada 5) pakub suure valiku meie värviküllaseid kodutooteid ja aksessuaare. Kui oled Rakveres, siis kindlasti tasub minna poodi lähemalt vaatama!

MUU EESTI ja MAAILM:

Kõiki meie tooteid saate tellida meie e-poe kaudu tasuta endale lähimasse pakiautomaati (Eesti piires) ja mujale maailma kokkuleppel.

Küsimuste korral kirjuta info@triibuvineer.ee!

Soovid olla siin nimekirjas? Tulevased Triibuvineeri edasimüüjad – kirjutage meile!