fbpx

ÄRIKINGITUSED

ERILISED JA PRAKTILISED ÄRIKINGITUSED, MIS KANNAVAD SINU ETTEVÕTTE VÄÄRTUSI

Iga edukas ettevõte soovib oma valdkonnas silma paista ning oma klientidele ja koostööpartneritele meelde jääda. Tore on ka midagi neile kinkida – kas messidel, tähtpäevade puhul või jõuludeks, et nad ka hiljem seda kingitust kasutades teie tegemiste peale mõtleks. Kahjuks on sageli ärikingitused suhteliselt ebakvaliteetsed ja kasutud ning jäävad tihti sahtlipõhja seisma või rändavad sootuks prügikasti, millest tekib suur kahju keskkonnale ning tegelikult ei täida need ka oma eesmärki.

Mis oleks, kui kingiks vähem, kuid midagi tõeliselt erilist, mis kindlasti kasutust leiab ja teie ettevõtte sõnumit ja väärtusi edasi annab!?

Triibuvineeri toodete hulgast leiab silmapaistvad ja ainulaadsed ärikingitused, reklaamkingitused ja konverentsimeened, lisaks ka kingitused töötajate tähtpäevadeks ja koostööpartnerite külastusteks. Kõikidele toodetele saame peale lasergraveerida teie ettevõtte logo. Vajadusel teeme ka erilahendusi, näiteks piisava koguse juures saame materjali valmistades kasutada ettevõtte visuaalidentiteedi värviskeeme või töötame koos välja mõne eriti ägeda uue toote.


5 head põhjust, miks tellida TRIIBUVINEERIST ärikingitused:

+ Iga meie toode on maailmas unikaalne ning silmapaistev.

+ Pakume mitmekesist valikut erinevas suuruses ja hinnaklassis tooteid, saame edukalt hakkama ka suurte kogustega.

+ Loome ka erilahendusi ja arendame uusi tooteid koostöös kliendiga vastavalt tema vajadustele.

+ Meie tooted on praktilised ja kauakestvad, need on toodetud käsitööna Eestis jätkusuutliku disaini põhimõtteid järgides ja looduskeskkonda hoides. Tutvu lähemalt meie maailmaga.

+ Meie tooted toetavad teie ettevõtte eesmärke ja väärtusi parimal moel!

Kui soovid meie ärikingituste valikuga lähemalt tutvuda, siis uuri tootelehelt ärikingituste kategooriat või kirjuta pakkumise saamiseks helen@triibuvineer.ee.


TRIIBUVINEER ÄRIKINGITUSEDMeie toodete kvaliteeti ja sujuvat koostööd on kogenud:

triibuvineer ärikingitused