fbpx

Eritellimus

 

Sinu esimesed triibulised

Me usume, et triibuvineer on materjal, mis ei jäta kedagi külmaks. Kui tunned, et Sind ümbritsevas keskkonnas on puudu värve ja soojust, siis räägi meile sellest ja leiame kindlasti hea lahenduse.

Pakume triibuvineerist eritellimuslahendusi nii interjöörimaterjalina kui ka disaintoodetena. Me oleme oma teekonna alguses ja avastame iga päevaga triibuvineeri uusi kasutusvõimalusi. Aitame teostada teie huvitavaid ja erilisi ideid, mis sünnivad meie omavahelises koostöös dialoogi ja kohtumiste tulemusena. Oleme noor ettevõtte ja soovime nihutada piire ning avastada ja katsetada triibuvineeri erinevaid kasutusvõimalusi ning väljakutsed on ainult vesi meie veskile.

 

Teeme koostööd

Arvame, et täiusliku tulemuse võtmesõna on koostöö. Me oleme usaldusväärne partner nii sisearhitektile, tootedisainerile kui kodukujundajale. Usume, et meie materjal suudab elavdada nii kodusid, kontoreid, kohvikuid, avalikke ruume kui nende elanikke.

Tootedisainer – sul on äge tooteidee või miks ka mitte juba töötav toode, mida triibuvineer saab veel lahedamaks muuta, siis anna märku ehk saame üksteisele kasulikud olla!

Sisearhitekt, kas lood ruumi, mille olemasolevat värvilahendust võiks edasi kanda ka puitmaterjalina siseustel, mööblipindadel, dekoratiivelementina? Suhtleme ja räägime võimalustest.

Mööblitootja – soovid pakkuda oma klientidele uusi valikuid? Võta ühendust ja räägime koostööst.