fbpx
Triibuvineer hoiukast ratastel Coffee JazzTriibuvineer hoiukast ratastel Coffee Jazz

Hoiukast ratastel Coffee Jazz

 189.00

 

Lõbusalt värvitriibuline ja ajatu vormiga mänguasjakast ratastega sobib igas vanuses lapsele ja igas stiilis lastetuppa!

Kellel meist ei oleks vajalikke asju, mis võiks olla mugavalt käepärast, kuid millel võiks olla ruumis oma kindel koht. Hoiukastid on selleks hea lahendus, sest sinna sisse saab panna mänguasju, ajakirju-raamatuid, patju-pleede, käsitöötarbeid jne. Hoiukasti saab kasutada ka istmena, kvaliteetsed läbipaistvad kummirattad kannavad kuni 120 kg raskust.

Hoiukastil on värvilistes toonides triibuvineeri liistudest välispind, sees aga pehme hall 100% ümbertöödeldud vildist sisepind. Kaas ja põhi on valmistatud vastupidavast kasevineerist. Kasti kaanel ja külgedel on avad, mis teevad selle tõstmise ja liigutamise mugavaks.

Ideaalne kingitus katsikust, sünnipäevaks või tähtpäevaks!

MATERJAL
triibuvineer, 100% ümbertöödeldud vilt, kasevineer, pöörlevad läbipaistvast kummist rattad

MÕÕDUD
pikkus 48 cm x laius 36 cm x kõrgus 35 cm

VIIMISTLUS
puhastatav ja kulumiskindel matt-lakk

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: HKR-CJ Kategooria:

Kirjeldus

Tootega lähemalt tutvumiseks külasta meie EDASIMÜÜJAID või telli siitsamast TASUTA saatmise ja 14-päevase tagastusõigusega!

 

Iga meie toodet saab muuta personaalseks kingituseks, lisades sellele lasergraveeritud logo, nime või teile olulise sümboli. KIRJUTA MEILE ja teeme teie mõtted teoks!

 

Tutvu ka toodete HOOLDUSJUHISTEGA, et nad kaua ilusad püsiksid & Sind võimalikult pikka aega rõõmustaksid!