EDASIMÜÜJAD

TALLINNAS:

Tallinn Design House on Eesti disaini lipulaev. Tallinna kesklinnas Rotermanni 14 disainipoest leiad suure valiku meie sisustustooteid ja mansetinööpe.

OmaAsi Design asub kohe Tallinna vanalinnas Viru ja Vene tänava nurgal parempoolse torni kõrval. Sealt võite leida valiku meie kõrvarõngaid.

Oma Asi on armas ja eriline väike punane poeke Saiakangis kohe Raekoja platsi kõrval. Sealt leiate valiku meie kõrvarõngaid.

Tallinna Lennujaama Hää Eesti Asi poest saate välisreisile lennates kingiks kaasa haarata mansetinööbid. Samuti võib neid leida Viru tn 23 Hää Eesti Asi poest.

TARTUS:

Suurejoonelisest Eesti Rahva Muuseumist leiab meie seelikutriibulised võtmehoidjad ja mansetinööbid.

Heade mõtete linnas aadressil Rüütli 7 asuvas Kiiks & Knihv poes on palju ägedaid kingiideid, sealhulgas triibuvineerist kõrvarõngad ja mansetinööbid.

Disainimajast Kalevi tn 15 leiate meie sisustustooteid, näiteks lauakatted ja serveerimisalused.

PÄRNUS:

Suvepealinnas asub stiilne Siluett Eesti moe pood ja seal on koha leidnud mitmed triibuvineerist sisustustooted (lauakatted, serveerimisalused, küünlahoidjad jm).

HIIUMAAL:

Hiiumaal asub meie tootmine ja võib öelda, et saar on meie toodetega üsna hästi varustatud.

Kodusaarel võib leida suurima valiku meie tooteid Hiiumaa Kaubamajast Keskväljaku Coopi II korrusel.

Hiiumaa väravas asuv armas Heltermaa Käsitöömaja peidab endas palju väärt kohalikku toodangut.

Nelja Nurga Galerii on Kärdla keskväljakul asuv salong, kus lisaks meie toodetele müügis palju head kohalikku kunsti ja disaini.

Legendaarne Pitsu pood Kärdlas Tormi Coopis pakub lahkelt meie erinevaid tooteid.

Maailma kauneimas Orjaku sadamas on infomajas meie tooted kaunilt esindatud.

Hiiumaal võib hooajaliselt Triibuvineeri tooteid leida veel Kõpu tuletorni käsitööpoest ja Turismiinfokeskusest Kärdlas.

KURESSAARES:

Saaremaa pealinnas asub kena Pallopsoni disainipood, mille seintel ja riiulitel vöite kohata meie kõrvaröngaid ja mansetinööpe.

Saaremaa Kunstistuudio kaunist valikust leiate mitmeid meie värvitriibulisi kodutooteid.